Kontakt

AadressKaarli pst 5-2, 10119 Tallinn

Telefon konvendis: 601 0745

E-post: lembela@lembela.ee

Tegevkonvendi otsekontaktid

Esinaine ksv! Merli Kesküla: esinaine@lembela.ee

Abiesinaine ksv! Kristiina Konno: abiesinaine@lembela.ee

Kirjatoimetaja ksv! Triin Vendik: scriba@lembela.ee

Laekur ksv! Krista Liimal: laekur@lembela.ee

Rebasevanem ksv! Jevgenia Uusväli: rebasevanem@lembela.ee

Vilistlaskogu otsekontaktid

Esinaine vil! Esta Rahno: esta.rahno@gmail.com

Abiesinaine vil! Liina Haas: liinahaas@gmail.com

Laekur vil! Erle Uus: erle.uus@gmail.com